A-LIST: Mr. Tophat – Trust Me (feat. Robyn) [Smalltown Supersound]
(from f/c EP “Trust Me”, out January 13th)

Kopīgi ar Robyn veidotais Mr. Tophat singls “Trust Me” tika publiskots jau pērnā gada novembrī, taču tā kā tas sākotnēji bija pieejams tikai Spotify (nepatīk) un izdots piektdienā (aizņemts radio), kaut kā paskrēja garām. Šonedēļ, kad veikalos nonāks abu mūziķu EP “Trust Me”, tā titulgabals pelnīti var beidzot iekārtoties #MūzikasSirds A-LISTē.

Mr. Tophat jeb zviedru producents Rūdolfs Nordstrēms ar savu tautieti un krietni slavenāko kolēģi Robinu ir labi pazīstams jau daudzus gadus, taču muzikāli pirmoreiz abu ceļi krustojās vien 2015.gadā. Tolaik iznāca Robinas projekta La Bagatelle Magique singls “Love Is Free”, kam Mr. Tophat veidoja remiksus. Interesanti, ka pēdējais Robinas solo albums “Body Talk” iznāca tālajā 2010.gadā (14.vieta tā gada AMGmusic Albumu Topā), savukārt krietni ražīgāks ir bijis Mr. Tophat, kurš dažādos projektos (lielākoties gan ar Art Alfie) tikmēr pamanījies izdot vismaz 23 singlu vai EP plates. Vismaz tik es saskaitīju discogs.com.

Abu desmit minūšu garais singls “Trust Me” ir brīnišķīgs space-disco un house sajaukums ar nostaļģisku piegaršu. Tā muzikālais motīvs un skanējums, jo īpaši gabala vidū ieliktais un tur perfekti iederošais tribal-house solo, ļoti sasaucas ar pagājušās desmitgades klasiskām Defected vai Soulfuric Traxx leiblu platēm. Savukārt Robinas vokāls sākotnēji atstāts fonā un priekšplānā izvirzās vien gabala vidusdaļā. “Trust Me” nudien es spēju dzīvi iztēloties pie šampanieša glāzes skanam kādā 2002.gada ballītē Nauķikā vai – vēl labāk – pludmalē Jūrmalā.

Digitāli un/vai vinila formātā 3-treku EP “Trust Me” vari iegādāties šeit.

Advertisements