A-LIST: Thundercat – Show You The Way (feat. Michael McDonald & Kenny Loggins) [Brainfeeder]
(from f/c LP “Drunk”, out February 24th)

Ilggadējais Flying Lotus cīņubiedrs, basģitārists un burvīgas soul/jazz/funk mūzikas producents Stīvens Bruners jeb Thundercat šonedēļ izziņoja jaunu albumu, kas tiks izdots jau februārī. Savā ceturtajā solo platē ar nosaukumu “Drunk” būs vesela plejāde vieszvaigžņu – Kendriks Lamārs (Thundercat piedalījās viņa episkajā 2015.gada albumā “To Pimp a Butterfly”), popmūziķis Farels Viljamss, reperis Wiz Khalifa, džeza saksofonists Kamasi Vašingtons, Flying Lotus (protams!) un arī dziedātāji Maikls Makdonalds un Kenijs Loginss.

Tieši pēdējie divi, kuru slavas zenīts bija 70’tajos un 80’tajos gados un par kuriem skaļāk nebija dzirdēts labu laiku, ir lielākais pārsteigums. Abi piedalījušies gaidāmā albuma pirmajā singlā “Show You The Way”, un rezultāts ir burvīgs. Dziesma atgādina labāko no samtainā 80’to r’n’b/funk repertuāra, kam odziņu piedod analogo sintezatoru iestarpinājumi un Thundercat raksturīgā jazz-pop noskaņa, bet kulminācija ir dziesmas beigās, kad ar savu joprojām spēcīgo tenoru pievienojas Makdonalds. Kurš to būtu domājis 2017.gadā?!

Tikmēr kāds acīgs Stereogum komentētājs ir ievērojis interesantu hronoloģiju albuma “Drunk” dziesmu sarakstā. No 17. līdz 23. (pēdējai) dziesmai nosaukumi ir – “Drink Dat”, “Inferno”, “I Am Crazy”, “3 AM”, “Drunk”, “The Turn Down” un “DUI” (CSN – latviski). Vai tas būs konceptuāls albums par piedzeršanos? 🙂

Advertisements