A-LIST: Michael Mayer & Joe Goddard – For You (DJ Koze Mbira Mix) [!K7]
(released as a single on February 24th)

Nevienā citā mūzikas žanrā tik labi nestrādā “zvaigžņu komandas” sastāvi, kā elektroniskajā. Trīs mūsdienu house/electro ikonas, turklāt gana nozīmīgas arī #mūzikassirds (AMGmusic) vēsturē, nepieviļ arī šoreiz.

Mihaels Maiers ir Vācijas ietekmīgākā elektroniskās mūzikas leibla Kompakt viens no līdzdibinātājiem, kurš MūzikasSirds/AMGmusic uz mūžīgiem laikiem asociēsies kā viens no pērnās dekādes labāko remiksu autoriem. Konkrēti par viņa (un Tobiasa Tomasa) remiksu Ada gabalam “Maps”, kurš, protams, pats par sevi ir kaverversija Yeah Yeah Yeahs dziesmai.

Pagājušajā gadā Maiers izdeva savas garās karjeras jaunāko ierakstu “&”. Tur atrodams arī viņa kopdarbs ar Džo GodarduHot Chip vienu no līderiem, kurš no grupas brīvajā laikā nekautrējas piedalīties n-padsmit dažādos citos ar house mūziku saistītos projektos. Šeit viņš vokālista lomā.

Savukārt galvenais varonis šeit ir cits vācietis – DJ Koze jeb Hamburgas producents Stefans Kozalla. 46 gadus vecais mūziķis nav bijis pārāk ražīgs ar solo relīzēm, taču ik pa laikam pārsteidz ar kaut ko lielisku. Tā 2013.gada pavasarī jūsmojām par viņa kopdarbu ar Metjū Dīru trekā “My Plans”, savukārt 2015.gada vasaras saulrieta skaņu celiņi neiztika bez MDMA veltītā gabala “XTC”.

DJ Koze rīmeiks Maiera un Godarda “For You”, ko februāra izskaņā izdeva !K7, ir vēl viens perfekts papildinājums vasaras saulrietu izlasēm. Ja oriģināls ir melanholijas pilns nakts skaņdarbs ar zināmu noguruma pieskaņu, tad šī versija, pateicoties tipiskajiem DJ Koze stiklainajiem un balēriskajiem bītiem, iedveš saulainu mieru un romantiku.

Advertisements