A-LIST: Bank Of England – Chaos Rain [Ninja Tune]
(released as a single on March 14th)

Šobrīd ļoti gribētos būt čomos ar kādu, kurš strādā mūzikas izdevniecībā Ninja Tune. Pēdējā mēneša laikā no turienes ir izplūdušas vairākas anonīmas, bet ļoti interesantas relīzes, turklāt kasetes singla formātā, kas pats par sevi ir retums.

Februāra beigās parādījās mistisks projekts THAT KNIGHTSBRIDGE OG ar kaseti “Zeno’s Paradox”, bet nedēļu vēlāk vēl interesantāks skaņdarbs no tikpat mistiska projekta DIAL 666 8100. Abos gadījumos tika izdota kasete, kurai pat nebija b-puses treku – abās pusēs atkārtoti divi singli. Marta vidū ir parādījies Bank of England gabals “Chaos of Rain”.

Nenoliedzot pirmo gabalu iespaidīgumu, “Chaos of Rain” šķiet spilgtākais no trim. Tikpat lo-fi un underground skanošs, bet šeit elektroniskais reiva spīdums, ko gribētos dēvēt par “em-dē-em-āā-isku”, ir ieguvis galveno lomu, iespējams, pateicoties, arī vokāla sempliem.

Populārākais minējums, ka zem šī stāv Actress. Starp citu, Actress drīzumā arī gaidāms jauns albums, turklāt ar nosaukumu “AZD”, ko izrunājot kā “azid”. Un tas jau atkal sasaucas ar šo skābināto gabalu.

Advertisements