Giek_1- Both Ways [self-released]
(released as a single on March 20th)

Pirms kāda laika MS vērsa Jūsu uzmanību uz projektu Sevdaliza no Nīderlandes. Dažas nedēļas vēlāk saņēmu ziņu no kāda man līdz šim nezināma projekta GIEK_1, kas arī esot no tās pašas valsts, turklāt muzicējot līdzīgā manierē.

Kopā ar ziņu, GIEK_1 man atsūtīja arī tobrīd vēl privātu YouTube linku uz video dziesmai “Both Ways”, kurā es pamanījos iemīlēties no pirmās reizes. Vokālais noformējums ļoti atgādina Grouper, bet savukārt producēšana agrīnos Grimes ierakstus. “I wish there was a way to tell u / How much i want for u and I / To not feel this”, protams, ir ļoti vienkāršs, bet tāpēc arī iedarbīgs sākums nelaimīgas mīlestības balādei. Kopā ar to arī GIEK_1 piedāvā pavasarīgu un romantisku videoklipu, kura režisori ir nīderlandiešu projekts Het Shot.

Šis ir tikai pirmais singls no mūziķes gaidāmā EP “ESCAPE”, viņa sola nākošo singlu – “Hardest Storm” jau 10.aprīlī, un tas, neticēsiet, ir pat vēl iespaidīgāks un ambientāks, bet par to tad aprīlī. “”ESCAPE EP” ir stāsts par GIEK_1 garīgo atmošanos dažādos romantisku attiecību posmos,” minēts preses relīzē.

ATBALSTI MŪZIĶI UN PĒRC IERAKSTU ŠEIT (vai citos sev zināmos mūzikas ierakstu veikalos).